UKM-festivalen i Troms 2017

Alle innslag

  1. "FØNN!" Barneteater - Det relaterte samfunnet

  2. "FØNN!" Barneteater - Mynten

  3. 6 unique - Groowie

  4. Ada Ramstad Sydnes - Runaway

  5. AK Dance Crew 1 -

  6. AK Dance Crew 2 -

  7. AK Dance Crew 3 -

  8. AK Dance Crew Oulu - Dans 1

  9. Aleksandra -

  10. Alena -

  11. Anton Lymarev - The Road

  12. Archangelsk College Folk Group - Russisk folkemusikk

  13. Archangelsk College Folk Group - Russisk folkemusikk

  14. Archangelsk College Folk Group - Russisk folkemusikk

  15. Awet Yhays - Simret nay mebtsie desyet

  16. Bjørn Kristian Henriksen - For That Second

  17. Black and White - My house

  18. Eli Johnsen, Emilie Helstrøm og Generation 21 - Monsters

  19. Emilie Karlsen - Dans av store og små dukker - Lise Fjellstad

  20. Eva Flaaten Stokkan - The A Team

  21. Fedor Gerasimov - Sunrise

  22. Fredrik Olsen - fotofilm

  23. Fyr for kråka - Eldr

  24. Girlpower - Girlpower

  25. Green Lake - Egenkomponert låt

  26. Hanna Frihaug - Taxi cab

  27. Hassan Tazabajev - Stand up er gøy!

  28. Hedda&Nora - Lost Boy

  29. Ingrid Bergmann Larssen - Can`t help falling in love

  30. Inna Marja Amundsen - I only want to say

  31. Jenny og Victoria - Yellow

  32. Jenny og Victoria - Yellow

  33. Jeva Zh - I Need U

  34. Jumane Sourini - The dance

  35. JuSo - En utradisjonell dagbok

  36. Kristoffer, Jens og Linn-Maria - In a good way

  37. La Sol - Åpningstablå m/AK Dance

  38. Lars Gaute Steien og Stine Maren Steien - I dont want you to stay

  39. Linus Johnsen - Only for the weak

  40. Madeleine og Sofie - Wicked game

  41. Maia Noble-Strand - Think Twice

  42. Malene Bjørnstad-Nicolaisen - Remedy

  43. Maret Gaup - Rolling in the deep

  44. Marie og Tor Helge - Read all about it

  45. Martine B - Tomrom

  46. Nicole & Tuva - Pretty hurts

  47. Nika Boiko - Russisk sang

  48. Noah - Prøv å forstå

  49. Picnic - Jeg-en selfie?

  50. Ravna Wetterhus - Daddy Lessons

  51. Ruben feat Karoline - Så jævla fint vær i kveld

  52. Runar Iver Edvardsen - Dårlig planlagt

  53. Salsing - Riv i hjertet

  54. Sara Heitmann - Life on mars

  55. Sørreisa Skolekorps - You can\'t stop the beat

  56. Signe Bertine Birkeland Johnsen - Half the world away

  57. Sigve og Sabine - 2080-luvulla

  58. Silje Elise Lange - Hero

  59. Silje og Mia - Remedy

  60. Sina og Amalie - På bredden

  61. Somnum Crew - Prison mash-up

  62. Stine Heitmann Johansen - Drown

  63. The trio - Noen som dæ

  64. Thomas Bjørklund - Apollo Polka

  65. Tindra Stiby - Stay

  66. Tobias & Ingeborg - When i was your man

  67. Unison Band of North -

  68. Vestlandet - Vestlandet

  69. Vilde og Aurora - When i was your man

  70. Woodplace - Young

  71. Young Nordic Filmmakers - Success

  72. Yrla Ellefsen - Some die young

Videoreportasjer

  1. Fredag 1

  2. Fredag 2

  3. Lørdag 1

  4. Lørdag 2

  5. Lørdag 3

  6. Lørdag 4

  7. Søndag 1