UKM-festivalen i Østfold 2016

Alle innslag

  1. Ada Johanna - Uncover

  2. Ahmed Sadik - Scientist

  3. Andy and the Garageband - Min Trofaste Volvo

  4. Anton Vu - Choros av Villas-Lobos

  5. Åsalinn Arntzen Dale - Fat bless America

  6. Cassandra Amalie Skår - Naar mai maaned stunder til og Til sæters

  7. Corpuz Bacnis Lervyn - Terrified

  8. Ellen Aabol - Ephemera

  9. Else-Marie Aarsheim - Eventyrland

  10. Emilie og Katrine - Syng, Nattergal du!

  11. Felix Falck-Næss - Den undelige undergangen

  12. Four Times Epic - Headache

  13. Fredrik André - Toccatoa i E moll

  14. Frida Ekeberg - I won\'t give up

  15. Frida Margrethe Bremnes - Den ensomme vandrer

  16. Generation 3 - Just Another Wannabe

  17. Guro Kitterød -

  18. Hæ? - 7,4 milliarder

  19. Heidi Eunice Carlsen - Perfect

  20. Ingrid Martinsen - Små men viktige.

  21. Ingvild Helene Hov Larsen - Uten navn

  22. Isabel Ingvoldstad - Girl

  23. Kjell-magne Larsen - Et liv som rusmisbruker

  24. KVH - bugler\\'s holiday

  25. Lotte Gundrosen - We Don\\\\'t Have To Take Our Clothes Off

  26. Maiken Amundsen - Digital tegninger

  27. Marius Rødsmoen - Popkorn?

  28. Martin Rokstad - selvportrett

  29. Mirsad & Mirsade - Lyset

  30. Next generation blue - Musikk Kilden

  31. Oda Mathilde Sinding Meek -

  32. Ronja Keyvan - Adele a million years ago

  33. Sarpsborg Turn Oppvisningsgruppe - Akrobatene

  34. Søskenbarn filmproduksjon - Gråt for meg

  35. Sigrid, Nina og Alma - Wiosna Spring

  36. Silje Andersen og Daniel Johansen - Jeg vil leve (Ikke bare eksistere)

  37. Sondre Kløvfjell - God is just watching

  38. Susann Finpå - I love you

  39. Sylvia Dannevig - Vinternatt l

  40. Synne Aamodt Eikrem - Bilder og figurer

  41. The Annex - (Ingen tittel)

  42. The city and the state - Martyren

  43. Tobias Graarud - The loner

  44. Trygve Skaug og Isis Clemilda - Martyren

  45. Urd & Karina - Face Reality

  46. Vilde Rudjord - MEH

Videoreportasjer

  1. Fake or Real

  2. Fredrik André - UKM TV-studio Østfold

  3. Madeleine Fallang - UKM TV-studio Østfold

  4. Mirsad og Mirsade - UKM TV-studio Østfold

  5. Sarpsborg Turnforening - UKM TV-studio Østfold

  6. Sondre Kløvfjell - UKM TV-studio Østfold